Oděvy s oblíbenými motivy

Není výjimkou, že v dnešní době potisk textilu volí jak firmy pro zajištění jednotných uniforem pro své zaměstnance, případně pro své klienty v rámci svých služeb. Nicméně docela často těchto služeb využívají i lidé, kteří si chtějí vytvořit vlastní styl oblečení a odlišit se tak od svých vrstevníků.

Dnešní technologie umožňují potisk textilu v kvalitě, která překvapí i nejnáročnějšího uživatele. Oděvy určené k potisku jsou vyráběny z materiálů, které odolají mnohému dennodennímu nošení, rychle se neseperou, potisk textilu na nich vydrží dlouho v podobě, v jaké byl vytvořen a na výběr je z širokého množství sortimentu, který mapuje současné trendy. Tedy ten, kdo je přesvědčen, že například tričko vyrobené touto technologií vydrží leda tak jedno praní, se opravdu mýlí.

Profesionální přístup je samozřejmostí

Termín zhotovení je stanoven vzájemnou dohodou a odvíjí se od náročnosti zakázky. K dispozici je orientační ceník, ale vždy je lepší nechat si námi připravit konkrétní cenovou nabídku, neboť výslednou sumu ovlivňuje hned několik faktorů, které nelze v celé šíři do ceníku zahrnout. Ke každému klientovi máme individuální přístup a nabízíme i odbornou pomoc.